Контакт

Природно - математички факултет, Институт за етнологија и антропологија

Ул. „Архимедова“ бр. 3, П.Ф. 162
1000 Скопје, Република Македонија

 

Тел: +389 2 321 66 30 или +389 2 324 97 64
E-mail: iea@pmf.ukim.mk
Поставете прашање на Раководителот на ИЕА

Следни испити

Декември/Јануари
П В С Ч П С Н
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
891011121314
сите

Резултати од испити

по датум     по предмет


© 2017. Институт за етнологија и антропологија, ПМФ, УКИМ, Скопје.