Распоред, зимски семестар 2017/2018

Распоред на часовите во зимскиот семестар во академската 2017-2018 година

Распоред на часовите во зимскиот семестар во академската 2017-2018 годинаСледни испити

Декември/Јануари
П В С Ч П С Н
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
891011121314
сите

Резултати од испити

по датум     по предмет


© 2017. Институт за етнологија и антропологија, ПМФ, УКИМ, Скопје.