Резултати од испити подредени по предмет

За да добиете известување кога ќе бидат поставени резултатите на одреден испит, кликнете на линкот „Известување“ и внесете го Вашиот email.

 


08.09.2017  09:00

Теренска етнологија I

Известување

05.09.2017  09:00

Теренска етнологија IV

Известување

25.08.2017  09:00

Теренска етнологија I

Известување

22.08.2017  09:00

Теренска етнологија IV

Известување

<< претходно | | следно >>

За резултати од испити одржани пред 14.09.2011 кликнете тука

 

Следни испити

Ноември/Декември
П В С Ч П С Н
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910
11121314151617
сите

Резултати од испити

по датум     по предмет


© 2017. Институт за етнологија и антропологија, ПМФ, УКИМ, Скопје.